Çeşitli İlanlar ... >> Firma Ve Reklam Sayfaları / Yeşilköyde Güzellik Salonu (Bella Güzellik Salonu)
Yeşilköyde Güzellik Salonu (Bella Güzellik Salonu)
Yeşilköyde Güzellik Salonu (Bella Güzellik Salonu) Hoşgeldiniz!
Devam Edin

 

 Güzelik Salonu

Kampanyalar

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız

Kampanya 1

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

Kampanya 2

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

Kampanya 3

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

Bella Güzellik Salonu

0212 663 07 77 - 0535 724 45 14

Hizmetlerimiz

HydraFacial MD Hollywood Yıldızlarının Tercihi Amerikan Cilt Bakımı + Cilt Yenileme Sistemi
.Klasik Cilt Bakımı
.Mezoterapi
.Anti-Againg Bakımı
.Leke ve Akne Tedavisi
.Boyun ve Dekolte Bakımı
.Dermapenle Cilt Gençleştirme
.Somon DNA ve Hyaluronic Acid Bakımı
.Sos Oksijen Bakımı
.Mikro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit Giderme
.Lazer Epilasyon
.İğneli Epilasyon
.Mikroblading-Kıl Tekniği Kalıcı Makyaj
.Saç Sümilasyonu
.İpek Kirpik
.Russian Volume Kirpik
.Protez Tırnak
.Kalıcı Oje
.Kuru Manikür Mavala

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyleri hızlı ve kolayca yok edebilmek amacıyla son yıllarda lazer sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Lazer epilasyon; kiş­iye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun ı­şık enerjisi vererek vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, etkili, güvenli ve daha az ağrılı bir yöntemidir. Deriye gönderilen lazer ışınları kıl dibindeki pigment hücreleri tarafından emilerek ısı enerjisi oluşturur . Isınan kıl kökünde kılı üreten hücrelerde kalıcı hasar olur ve kıl kökü kıl üretemez. Böylece birbirini izleyen seanslar sonunda kıllar uzun süreli olarak yok edilir. Bu işlem sırasında soğutma sistemlerinin kullanılması  ile cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünün  tahrip olması sağlanır. Bu amaçla alexandrite, diode, Nd:YAG lazerler ve IPL kullanılmaktadır.

Ara Antiaging Cilt Bakımı ile ilgili görsel sonucu

Antiaging Cilt Bakımı

Antiaging kelime anlamı olarak yaşlanmaya karşı olmayı ifade eder.Antiaging uygulamalar ile sağlıklı yaşam, kronik hastalıkların oluşmasını önlemek veya geciktirmek hedeflenmektedir. Böylece kişilerin ömürleri artarken aynı zamanda kaliteli bir yaşam sürmeleri sağlanmaktadır. Son yüzyıl içinde gelişmiş ülkelerde yaşam sürelerinin sürekli olarak artıyor olmasının altında modern tıp biliminin ve yasam koşullarındaki iyileşmenin sağladığı avantajlar yer almaktadır. Yaşlı nüfus oranı gün geçtikçe artmaktadır.Yaşlılıkla beraber görülen kronik hastalıklara bağlı hastaneye müracat ve sağlık harcamalarında görülen yüksek rakamlar gelişmiş ülkelerde antiaging tıp bilimini ön plana çıkarmıştır. Hastalıkları önlemek için yapılan harcamaların hastalıkların tedavisi için yapılan harcamalardan çok daha az olduğu görülmüş ve ülke ekonomisi açısından önemli ölçüde bir tasarruf sağlanmıştır. Yaşlılıkta görülen kronik iltihabi hastalıklar: diyabet,demans veya Alzheimer hastalığı, kalp damar hastalıkları, kanser, kemik erimesi ; antiaging programlar ile iltihap ve serbest radikallerin oluşumu azaltılarak ve hücrelerin enerji üretimini arttırarak ve tarama testleri ile de erken teşhis ve hemen tedavi edilerek önlenmektedir.

Anti-aging Nasıl Bir Tedavi Şeklidir?

Anti-aging bir tür koruyucu hekimlik sayılabilir. Yaşlanmayı önlemek için uygulanabilecek tüm tedbirler, Anti-aging tedavisinin içinde yer alıyor diyebiliriz. Anti-aging tedavisinin ana temaları şunlardır:
* Hormon diagnostiği ve tedavisi
* Beslenmenin ayarlanması
* Risk teşhisleri ve danışmanlığı (Genetik)
* Vücut dinçliği
* Stres yönetimi
* Tıbbi kozmetik

Anti-aging Tedavisinin Temel Fonksiyonları Nelerdir?

Anti-aging tedavisi, yaşlanmayı önlemek için uygulanan bir tedavi şekli olduğuna göre, kişiye özel bir tedavi olması kaçınılmazdır. Kişiye has olarak şu yöntemlerle yaşlanmayı durdurmaya çalışmak, yaşlanma sürecini geciktirmek, Anti-aging tedavisinin temel unsurlarıdır:
* Antioksidan,mineral ve diğer vitamin eksikliklerin giderilmesi
* Hormon replasmanı (growth hormon,östrojen vs )
* Kişiye özel ANTİ-AGİNG diyet
* Egzersiz programı
* Cilt bakımı ve kozmetik cerrahi

Yaşlanmanın Sebepleri Nelerdir?

Yaşlanmanın en temel 3 sebebi:
* Serbest Radikaller
* Azalan Hormonlar
* Sağlıksız Yaşam

Leke ve Akne Tedavisi

İlgili resim

Leke Tedavisi Yöntemleri

1. Lazer İle Leke Tedavisi : Bunun için en sık kullanılan ve en başarılı olan Q-switched lazer sistemidir. Söz konusu lazer ile çil ve güneş lekelerinde bir ya da iki seansta çok çarpıcı başarılı ve kaliteli almaktayız.

2. PRP : Hastanın kendi kanından alınıp ayrıştırılan platelet hücrelerinin, problemli alanda deri altına anjekte edilmesi ile tedavi edici maddelerin salınması sağlanarak sorunun giderilmesi işlemidir. 20 günde bir olmak üzere 4 – 5 seans uygulanır.

3. Kimyasal Peeling : Kimyasal ajanlar ile deri üzerinde soyma işlemi uygulanarak lekeleri yok etme işlemidir. Derin olmayan lekelerde etkilidir.

4. Dermamelan Maske Uygulaması : Merkezimizde uyguladığımız özel bir maskedir. Bu maske tek seansta uygulanıp yüz derisinde en az 8 saat bekletilir. Ardından ev tipi kullanım ürünleri ile devam edilir. Yerleşmiş ve kronik lekeler üzerinde başarısı çok iyidir. Tüm bu tedavilerle beraber melanin etkinliğini azaltıcı kremler ve güneş koruyucu kremler ihmal edilmemelidir.

Somon DNA ve Hyaluronic Acid Bakımı

Somon DNA Tedavisi

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastik lifler parçalanır ve vücudun kendi hyalüronik asit miktarı ve işlevi değişir. 30 yaşından sonra her yıl %1 kollajen kaybı yaşanır. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır. Donuk görünen cildinizi daha canlı, daha pürüzsüz, yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden geri kazanmanın etkin ve güvenilir yolu Somon DNA tedavisidir.

Bu sistem, polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinin cilde zerk edilmesiyle uygulanmaktadır. Protokolü oluşturan moleküller vücudun tamamen doğal elemanlarıdır. Polinükleotidler, somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleridir. Hyalüronik asit ise bağ dokumuzun temel maddesi olup, cildimizin nem dengesini sağlamaktadır.

Cilt Bakımı + Cilt Yenileme Sistemi

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlığıdır. Sağlıklı cilt daha bakımlı görünmemizi sağlar.

Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden oluyor.

Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır.

Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlıyor. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenince ciltte erken yaşlanma belirtileri artıyor.

HydraFacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir.

Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır ve alanında FDA (The Food and Drug Administration) onayına sahip tek cihazdır.

2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir. 2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir.

Kalıcı Makyaj

İşinde profesyonel kişiler tarafından kalıcı makyaj hizmetimiz mevcuttur. Kalıcı makyajı yaparken size özel olan son model malzemeler kullanılmaktadır. Bu alanda özellikle hijyene dikkat edilmektedir. kalıcı makyaj uygulaması yaptığımız bölgeler şunlardır:

– Kaş Kontürü : Kaşlarınız seyrek, şekilsiz ise yada belirgin olmayan kaşlara sahip iseniz hijyenik ortamlarda uyguladığımız kaş kontürünü denemenizi tavsiye ederim.  Görünüm olarak doğal bir görüntü olacağı için yüzünüzde sırıtmayacaktır. Kaş şeklinizi istediğiniz şekilde belirlemeniz bizim için yeterli olacaktır gerisi uzman kişiler tarafından profesyonelce yapılacağından kuşkunuz olmasın.

– Eyeliner : Kalıcı makyaj eyeliner ile gözlerinizi daha anlamlı ve çekici kılabilirsiniz. Eğer gözleriniz küçükse daha büyük görünmesini sağlayabilir, bitişikse daha ayrık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası gözlerinize daha çok beğenebileceğiniz bir anlam katabilirsiniz. Ayrıca yıllarca göz kalemine ihtiyaç duymayacak olmanız da ayrı bir avantaj olacaktır sizin için.

– Kirpik Sıklaştırma : Gözleri en anlamlı gösteren öğelerin arasında ilk sırada gelen sık kirpiklerdir. Eğer kirpikleriniz çok seyrekse ya da herhangi bir sebepten dolayı dökülme yaşadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü kirpiklerinizdeki boşlukları doldurabileceğiniz hizmeti Beautyderm olarak size sunmaktayız.

– Lipliner : Bu uygulamayla çok ince dudaklar dolgunluk kazanırken çok kalın dudaklarda ince bir görünüm kazanabilir. Şekilsiz duran dudaklarınıza şekil vererek güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dudak çizgisi ve rengini daha belirgin hale getirebilirsiniz. Pastel renkler sayesinde gölge işlemi yaptırabilir ve dudaklarınıza güzel bir görünüm katabilirsiniz.

– Kirpik Boyama : Çok sık tercih edilen bir işlem olan kirpik boyama güzellik merkezimizde kimyasal boya içermeyen boyalarla uygulanmaktadır. Koku ve katkı maddesi içermeyen boyalar kullanmaya itinayla dikkat edilmektedir. Seyrek kirpiklere ve açık renk kirpiklere uygulandığında gözlerinizdeki bakışlar dahi değişmektedir. Waterproof olduğu için denize  rahatlıkla girebilirsiniz. Renk seçeneği size kalmış bir tercihtir renk seçeneklerimiz geniş bir yelpazeyle mevcuttur.

– Profesyonel Makyaj : İşinde uzmanlaşmış makyözlerimiz tarafından en kaliteli makyaj ürünleri ile gelin makyajı kına makyajı, nişan makyajı ve günlük makyaj çeşitlerimiz yapılmaktadır. Özel günlerinizin en özeli siz olmak istiyorsanız Beautyderm uğrayacağınız adres olmalı.

MEZOTERAPİ, farmakolojik, homeopatik, bitki ekstreleri ve vitaminler gibi ürünlerin subkutan yağ dokusu içerisine çok sayıda enjeksiyon ile verilmesi esasına dayanır.

Mezoterapi cerrahi olmayan kozmetik bir tedavi yöntemidir. Farmakolojik, homeopatik, bitki ekstreleri ve vitaminler gibi ürünlerin subkutan yağ dokusu içerisine çok sayıda enjeksiyon ile verilmesi esasına dayanır.

​Mezoterapi, yağ dokusunu hedef alarak yağ dokusunda lipoliz, parçalanma ve hücre yıkımını tetiklemektedir.

​Konforlu bir uygulamadır, minik iğnelerle bölgesel zayıflama amaçlı enjeksiyonlar yapılır. Sinek ısırığı şeklince çok az ağrı ve sonrasında enjeksiyona bağlı hafif morarmalar olabilir.

MEZOTERAPİNİN UYGULANDIĞI ALANLAR: 

Kilo verme,

Antiaging,

Kırışıklık giderme,

Cilt kusurlarını giderme,

Cilt sıkılaşması,

Selülitlerin giderilmesi,

Saç dökülmesinin engellenmesi,

Romatizmal ve eklem rahatsızlıklarını gidrme alanlarında uygulanmaktadır.

 Mezoterapi tedavisi zayıflama alanında birçok bölgeye uygulanabilmektedir. Karın, kol, yan simitler, bacak, diz içleri, sırt ve basen gibi yağlanmaya daha meyilli bölgelere mezoterapi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Seanslara istikrarlı bir şekilde devam edildiğinde yaklaşık 10-15 seans sonunda 10-20 cm arasında ve 8-10 kg bir incelme görülür.

​Yapılan bölgeye ve verilmek istenen kiloya göre değişmekle birlikte haftada bir ortalama 10-15 seans yapılır.

Mikro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit

Micro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit ile ilgili görsel sonucu

Micro Needle Roller”, açtığı mikro kanallar vasıtası ile uygulanan cilt bakım ürünlerinin 200 kat daha fazla emilmesini sağlıyor. BELLA Güzellik ve Estetik Merkezi'nin Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları tarafından geliştirilen kollajen ampüllerini Micro Needle Roller ile birlikte kullanılarak çok daha etkili sonuç aldıklarını belirtiyorlar.

Lokal anestezik krem uygulaması ile yapılan ve 20-25 dakikada tamamlanan seanslar, ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar veriyor. İşlem sonrası orta güçte güneş koruyucu kullanmak yeterli oluyor, ertesi gün hafif bir makyajla işe de gidilebiliyor.


GÜZELLİĞİNİZ VE ZARAFETİNİZE BELLA GÜZELLİK İLE RENK KATIN!

PROTEZ TIRNAK

Bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız, devamlı oje ile uğraşmak istemiyorsanız, yoğun bir hayatınız varsa protez tırnak tam bir kurtarıcıdır. Kaliteli malzemeler ile yapılan protezler sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Özellikle french proteziniz varsa oje sürmeyi bir süre unutabilirsiniz ve tırnaklarınız sürekli göz alıcı olur.

Protez Tırnak ile ilgili görsel sonucu

Ürün & Hizmet

Sizin İçin Sunduğumuz Ürün Ve Hizmetler.

Round Icons

Graphic Design

Startup Framework

Website Design

Treehouse

Website Design

Golden

Website Design

Escape

Website Design

Dreams

Website Design

Hakkımızda

BELLA Yeşilköyde Güzelligin Adresi; Kendinizi olabildigince özel hissettiğimiz,tanıdık ve güler yüzlerle karsılandıgınız,bizlerin isteklerini anlayan,dinleyen sadece bize hizmet veriliyormurçasına itinalı çalısan bir müessesedir. Sizler için düşünülen ve tasarlanan hizmet yelpazemiz,hem yasam kalitemizi yükseltecek hem de bu hizmetleri alırken çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmayacak.En kaliteli ürün ve en yeni hizmet anlayısıyla uzun yıllar Yeşilköyde estetik ve güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen Bella Güzellik Salonu, konusunda uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için sizleri bekliyor.

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden buana kadar kısaca biz.

 • 2005-2006

  Mütevazi Bir Şekilde Kurulduk

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Mart 206

  Bir Ajans Doğuyor

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Eylül 2007

  Artık Tam Anlamıyla Hizmet Verebiliriz

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Ocak 2017

  Artık Genişleme Vakti

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Bölüm Sonu
  Bizimle Kalın
  Hizmet Alın!

İnanılmaz İşlerimizi Yapanlar

İnanılmaz İşlerimizi Yapanlar.

Birinci Eleman

Dizayner

İkinci Eleman

Pazarlama Direktörü

Üçüncü Eleman

Developer

İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

Bella Güzellik Salonu

0212 663 07 77 - 0535 724 45 14

Hizmetlerimiz

HydraFacial MD Hollywood Yıldızlarının Tercihi Amerikan Cilt Bakımı + Cilt Yenileme Sistemi
.Klasik Cilt Bakımı
.Mezoterapi
.Anti-Againg Bakımı
.Leke ve Akne Tedavisi
.Boyun ve Dekolte Bakımı
.Dermapenle Cilt Gençleştirme
.Somon DNA ve Hyaluronic Acid Bakımı
.Sos Oksijen Bakımı
.Mikro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit Giderme
.Lazer Epilasyon
.İğneli Epilasyon
.Mikroblading-Kıl Tekniği Kalıcı Makyaj
.Saç Sümilasyonu
.İpek Kirpik
.Russian Volume Kirpik
.Protez Tırnak
.Kalıcı Oje
.Kuru Manikür Mavala

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüyleri hızlı ve kolayca yok edebilmek amacıyla son yıllarda lazer sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Lazer epilasyon; kiş­iye, uygulanan bölgeye ve kıl tipine uygun ı­şık enerjisi vererek vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, etkili, güvenli ve daha az ağrılı bir yöntemidir. Deriye gönderilen lazer ışınları kıl dibindeki pigment hücreleri tarafından emilerek ısı enerjisi oluşturur . Isınan kıl kökünde kılı üreten hücrelerde kalıcı hasar olur ve kıl kökü kıl üretemez. Böylece birbirini izleyen seanslar sonunda kıllar uzun süreli olarak yok edilir. Bu işlem sırasında soğutma sistemlerinin kullanılması  ile cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünün  tahrip olması sağlanır. Bu amaçla alexandrite, diode, Nd:YAG lazerler ve IPL kullanılmaktadır.

Ara Antiaging Cilt Bakımı ile ilgili görsel sonucu

Antiaging Cilt Bakımı

Antiaging kelime anlamı olarak yaşlanmaya karşı olmayı ifade eder.Antiaging uygulamalar ile sağlıklı yaşam, kronik hastalıkların oluşmasını önlemek veya geciktirmek hedeflenmektedir. Böylece kişilerin ömürleri artarken aynı zamanda kaliteli bir yaşam sürmeleri sağlanmaktadır. Son yüzyıl içinde gelişmiş ülkelerde yaşam sürelerinin sürekli olarak artıyor olmasının altında modern tıp biliminin ve yasam koşullarındaki iyileşmenin sağladığı avantajlar yer almaktadır. Yaşlı nüfus oranı gün geçtikçe artmaktadır.Yaşlılıkla beraber görülen kronik hastalıklara bağlı hastaneye müracat ve sağlık harcamalarında görülen yüksek rakamlar gelişmiş ülkelerde antiaging tıp bilimini ön plana çıkarmıştır. Hastalıkları önlemek için yapılan harcamaların hastalıkların tedavisi için yapılan harcamalardan çok daha az olduğu görülmüş ve ülke ekonomisi açısından önemli ölçüde bir tasarruf sağlanmıştır. Yaşlılıkta görülen kronik iltihabi hastalıklar: diyabet,demans veya Alzheimer hastalığı, kalp damar hastalıkları, kanser, kemik erimesi ; antiaging programlar ile iltihap ve serbest radikallerin oluşumu azaltılarak ve hücrelerin enerji üretimini arttırarak ve tarama testleri ile de erken teşhis ve hemen tedavi edilerek önlenmektedir.

Anti-aging Nasıl Bir Tedavi Şeklidir?

Anti-aging bir tür koruyucu hekimlik sayılabilir. Yaşlanmayı önlemek için uygulanabilecek tüm tedbirler, Anti-aging tedavisinin içinde yer alıyor diyebiliriz. Anti-aging tedavisinin ana temaları şunlardır:
* Hormon diagnostiği ve tedavisi
* Beslenmenin ayarlanması
* Risk teşhisleri ve danışmanlığı (Genetik)
* Vücut dinçliği
* Stres yönetimi
* Tıbbi kozmetik

Anti-aging Tedavisinin Temel Fonksiyonları Nelerdir?

Anti-aging tedavisi, yaşlanmayı önlemek için uygulanan bir tedavi şekli olduğuna göre, kişiye özel bir tedavi olması kaçınılmazdır. Kişiye has olarak şu yöntemlerle yaşlanmayı durdurmaya çalışmak, yaşlanma sürecini geciktirmek, Anti-aging tedavisinin temel unsurlarıdır:
* Antioksidan,mineral ve diğer vitamin eksikliklerin giderilmesi
* Hormon replasmanı (growth hormon,östrojen vs )
* Kişiye özel ANTİ-AGİNG diyet
* Egzersiz programı
* Cilt bakımı ve kozmetik cerrahi

Yaşlanmanın Sebepleri Nelerdir?

Yaşlanmanın en temel 3 sebebi:
* Serbest Radikaller
* Azalan Hormonlar
* Sağlıksız Yaşam

Leke ve Akne Tedavisi

İlgili resim

Leke Tedavisi Yöntemleri

1. Lazer İle Leke Tedavisi : Bunun için en sık kullanılan ve en başarılı olan Q-switched lazer sistemidir. Söz konusu lazer ile çil ve güneş lekelerinde bir ya da iki seansta çok çarpıcı başarılı ve kaliteli almaktayız.

2. PRP : Hastanın kendi kanından alınıp ayrıştırılan platelet hücrelerinin, problemli alanda deri altına anjekte edilmesi ile tedavi edici maddelerin salınması sağlanarak sorunun giderilmesi işlemidir. 20 günde bir olmak üzere 4 – 5 seans uygulanır.

3. Kimyasal Peeling : Kimyasal ajanlar ile deri üzerinde soyma işlemi uygulanarak lekeleri yok etme işlemidir. Derin olmayan lekelerde etkilidir.

4. Dermamelan Maske Uygulaması : Merkezimizde uyguladığımız özel bir maskedir. Bu maske tek seansta uygulanıp yüz derisinde en az 8 saat bekletilir. Ardından ev tipi kullanım ürünleri ile devam edilir. Yerleşmiş ve kronik lekeler üzerinde başarısı çok iyidir. Tüm bu tedavilerle beraber melanin etkinliğini azaltıcı kremler ve güneş koruyucu kremler ihmal edilmemelidir.

Somon DNA ve Hyaluronic Acid Bakımı

Somon DNA Tedavisi

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastik lifler parçalanır ve vücudun kendi hyalüronik asit miktarı ve işlevi değişir. 30 yaşından sonra her yıl %1 kollajen kaybı yaşanır. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır. Donuk görünen cildinizi daha canlı, daha pürüzsüz, yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden geri kazanmanın etkin ve güvenilir yolu Somon DNA tedavisidir.

Bu sistem, polinükleotidler ve hyalüronik asit moleküllerinin cilde zerk edilmesiyle uygulanmaktadır. Protokolü oluşturan moleküller vücudun tamamen doğal elemanlarıdır. Polinükleotidler, somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleridir. Hyalüronik asit ise bağ dokumuzun temel maddesi olup, cildimizin nem dengesini sağlamaktadır.

Cilt Bakımı + Cilt Yenileme Sistemi

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlığıdır. Sağlıklı cilt daha bakımlı görünmemizi sağlar.

Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden oluyor.

Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır.

Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlıyor. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenince ciltte erken yaşlanma belirtileri artıyor.

HydraFacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir.

Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır ve alanında FDA (The Food and Drug Administration) onayına sahip tek cihazdır.

2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir. 2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir.

Kalıcı Makyaj

İşinde profesyonel kişiler tarafından kalıcı makyaj hizmetimiz mevcuttur. Kalıcı makyajı yaparken size özel olan son model malzemeler kullanılmaktadır. Bu alanda özellikle hijyene dikkat edilmektedir. kalıcı makyaj uygulaması yaptığımız bölgeler şunlardır:

– Kaş Kontürü : Kaşlarınız seyrek, şekilsiz ise yada belirgin olmayan kaşlara sahip iseniz hijyenik ortamlarda uyguladığımız kaş kontürünü denemenizi tavsiye ederim.  Görünüm olarak doğal bir görüntü olacağı için yüzünüzde sırıtmayacaktır. Kaş şeklinizi istediğiniz şekilde belirlemeniz bizim için yeterli olacaktır gerisi uzman kişiler tarafından profesyonelce yapılacağından kuşkunuz olmasın.

– Eyeliner : Kalıcı makyaj eyeliner ile gözlerinizi daha anlamlı ve çekici kılabilirsiniz. Eğer gözleriniz küçükse daha büyük görünmesini sağlayabilir, bitişikse daha ayrık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası gözlerinize daha çok beğenebileceğiniz bir anlam katabilirsiniz. Ayrıca yıllarca göz kalemine ihtiyaç duymayacak olmanız da ayrı bir avantaj olacaktır sizin için.

– Kirpik Sıklaştırma : Gözleri en anlamlı gösteren öğelerin arasında ilk sırada gelen sık kirpiklerdir. Eğer kirpikleriniz çok seyrekse ya da herhangi bir sebepten dolayı dökülme yaşadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü kirpiklerinizdeki boşlukları doldurabileceğiniz hizmeti Beautyderm olarak size sunmaktayız.

– Lipliner : Bu uygulamayla çok ince dudaklar dolgunluk kazanırken çok kalın dudaklarda ince bir görünüm kazanabilir. Şekilsiz duran dudaklarınıza şekil vererek güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dudak çizgisi ve rengini daha belirgin hale getirebilirsiniz. Pastel renkler sayesinde gölge işlemi yaptırabilir ve dudaklarınıza güzel bir görünüm katabilirsiniz.

– Kirpik Boyama : Çok sık tercih edilen bir işlem olan kirpik boyama güzellik merkezimizde kimyasal boya içermeyen boyalarla uygulanmaktadır. Koku ve katkı maddesi içermeyen boyalar kullanmaya itinayla dikkat edilmektedir. Seyrek kirpiklere ve açık renk kirpiklere uygulandığında gözlerinizdeki bakışlar dahi değişmektedir. Waterproof olduğu için denize  rahatlıkla girebilirsiniz. Renk seçeneği size kalmış bir tercihtir renk seçeneklerimiz geniş bir yelpazeyle mevcuttur.

– Profesyonel Makyaj : İşinde uzmanlaşmış makyözlerimiz tarafından en kaliteli makyaj ürünleri ile gelin makyajı kına makyajı, nişan makyajı ve günlük makyaj çeşitlerimiz yapılmaktadır. Özel günlerinizin en özeli siz olmak istiyorsanız Beautyderm uğrayacağınız adres olmalı.

MEZOTERAPİ, farmakolojik, homeopatik, bitki ekstreleri ve vitaminler gibi ürünlerin subkutan yağ dokusu içerisine çok sayıda enjeksiyon ile verilmesi esasına dayanır.

Mezoterapi cerrahi olmayan kozmetik bir tedavi yöntemidir. Farmakolojik, homeopatik, bitki ekstreleri ve vitaminler gibi ürünlerin subkutan yağ dokusu içerisine çok sayıda enjeksiyon ile verilmesi esasına dayanır.

​Mezoterapi, yağ dokusunu hedef alarak yağ dokusunda lipoliz, parçalanma ve hücre yıkımını tetiklemektedir.

​Konforlu bir uygulamadır, minik iğnelerle bölgesel zayıflama amaçlı enjeksiyonlar yapılır. Sinek ısırığı şeklince çok az ağrı ve sonrasında enjeksiyona bağlı hafif morarmalar olabilir.

MEZOTERAPİNİN UYGULANDIĞI ALANLAR: 

Kilo verme,

Antiaging,

Kırışıklık giderme,

Cilt kusurlarını giderme,

Cilt sıkılaşması,

Selülitlerin giderilmesi,

Saç dökülmesinin engellenmesi,

Romatizmal ve eklem rahatsızlıklarını gidrme alanlarında uygulanmaktadır.

 Mezoterapi tedavisi zayıflama alanında birçok bölgeye uygulanabilmektedir. Karın, kol, yan simitler, bacak, diz içleri, sırt ve basen gibi yağlanmaya daha meyilli bölgelere mezoterapi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Seanslara istikrarlı bir şekilde devam edildiğinde yaklaşık 10-15 seans sonunda 10-20 cm arasında ve 8-10 kg bir incelme görülür.

​Yapılan bölgeye ve verilmek istenen kiloya göre değişmekle birlikte haftada bir ortalama 10-15 seans yapılır.

Mikro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit

Micro Needling Yöntemiyle Vücut Çatlakları ve Selülit ile ilgili görsel sonucu

Micro Needle Roller”, açtığı mikro kanallar vasıtası ile uygulanan cilt bakım ürünlerinin 200 kat daha fazla emilmesini sağlıyor. BELLA Güzellik ve Estetik Merkezi'nin Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları tarafından geliştirilen kollajen ampüllerini Micro Needle Roller ile birlikte kullanılarak çok daha etkili sonuç aldıklarını belirtiyorlar.

Lokal anestezik krem uygulaması ile yapılan ve 20-25 dakikada tamamlanan seanslar, ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar veriyor. İşlem sonrası orta güçte güneş koruyucu kullanmak yeterli oluyor, ertesi gün hafif bir makyajla işe de gidilebiliyor.


GÜZELLİĞİNİZ VE ZARAFETİNİZE BELLA GÜZELLİK İLE RENK KATIN!

PROTEZ TIRNAK

Bakımlı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız, devamlı oje ile uğraşmak istemiyorsanız, yoğun bir hayatınız varsa protez tırnak tam bir kurtarıcıdır. Kaliteli malzemeler ile yapılan protezler sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Özellikle french proteziniz varsa oje sürmeyi bir süre unutabilirsiniz ve tırnaklarınız sürekli göz alıcı olur.

Protez Tırnak ile ilgili görsel sonucu

 

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

İletişim Formu

İstasyon Caddesi No:159 Kat:2 Yesilköy/İstanbul

İletişm

Her An Size Hizmet Vermek İçin Buradayız. Bize Ulaşın.