TEKNİSYEN (İSTANBUL)

0
 • Tam Zamanlı
 • Herhangi Bir Yer

İş Başlığı: TEKNİSYEN (İSTANBUL)

Firma: Otis

İş Açıklaması: Date Posted: 2022-06-21-07:00

Country: Turkey

Location: MALTEPE SERVIS SB., İSTANBUL, Turkey

160 yılı aşkın mirasıyla Otis; dünyanın en güvenilir, verimli ve teknolojik olarak gelişmiş asansörlerini, yürüyen merdivenlerini ve taşıma sistemlerini sağlamaya devam ediyor. Global ailemize katılmak üzere, servis şubelerimizde sahip olduğumuz portföylerin servis hizmetlerinden sorumlu “Teknisyen” ekip arkadaşı arıyoruz.

GÖREV / SORUMLULUKLAR:

 • Bölgesindeki ünitelerin periyodik bakım ve servis hizmetlerini sağlamak.
 • Arızalara zamanında müdahale etmek ve gerekli gördüğü durumlarda düzeltici önlemi almak için Servis Uzmanı ile görüşmek.
 • Müşterilerin OTIS ürün, hizmet ve hizmetlerinden memnun olmalarını sağlamak.
 • Ünitelere yapılan bakım ziyaretlerinde gördüğü ve müşterilerden aldığı parça değişimi, onarım, modernizasyon gibi talepleri not alarak Servis Uzmanına iletmek.

KİŞİSEL YETKİNLİKLER:

 • Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulunun Asansör veya Elektrik Bölümlerinden mezun olmak.
 • Asansör sektöründe en az 2 yıl deneyimli olmak.
 • Çeşitli üniteler hakkında bilgi sahibi olmak.
 • Müşteri ile iletişim kurma becerisine sahip olmak.

TEKLİF DETAYLARI:

 • Temel Maaş, Sendikal Haklar, Fazla Çalışma Hakları
 • Çalışan Burs Programı ile finanse edilen eğitim programlarına erişim ile kariyer gelişimine destek.
 • Yenilikçi fikirleri teşvik eden ve başarımızın anahtarı olan yeteneğimizi takdir eden bir kültür ortamı.

HAKKIMIZDA:

160 yılı aşkın süredir Otis, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven imalat, montaj ve servis işini yürütmektedir. Dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede müşterilerimize hizmet veriyoruz ve 2 milyondan fazla asansör ve yürüyen merdiven bakımını yapıyoruz. Gen2® asansör sistemimiz, enerji tasarrufu sağlayan ReGen™ sürücü teknolojimiz ve Link yürüyen merdiven çözümlerimiz, inovasyon ve performans için endüstri standartlarını belirlemiştir. Otis, mühendisler, dijital teknoloji uzmanları, satış ve fonksiyon uzmanları ile fabrika ve saha teknisyenleri dahil olmak üzere 69.000’den fazla çalışana sahiptir. Hızlı hareket eden, yüksek performanslı bir şirketin zorluklarını aşmaya devam eden küresel bir ekip olmaktan gurur duyuyoruz. Otis çalışanları birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için farklı zaman dilimleri, coğrafyalar ve kültürler arasında işbirliği yaparak yeni fikirler ve fırsatlar yaratıyor. O halde kariyerinizi nereye götürebileceğinizi hayal edin!

Bizim için çalışan, kariyer ilerlemesini güçlü bir şekilde destekleyen ve yenilikçi fikirleri teşvik eden bir kültürü kolaylaştıran ve yeteneğimizin başarımızın anahtarı olduğunu takdir eden herkesin sürekli gelişimine büyük bir bağlılığı olan bir şirketiz.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdümüz, bireysel çalışanların fikirlerinin, bakış açılarının ve deneyimlerinin bir öğrenme kültürünü desteklemesine ve birinci sınıf yetenekleri çekmesine yardımcı olur. Topluluğun tüm kesimlerinden başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz ve adaylar eşit olarak değerlendirilecek ve objektif kriterlere göre seçilecektir.

Otis is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this to read the Policy and Terms

Beklenen Maaş:

Konum: Maltepe, İstanbul

İlan Tarihi: Thu, 23 Jun 2022 02:29:32 GMT

İşe şimdi başvurun!

   Compare

   Çeşitli İlanlar
   Logo
   Yeni Hesap Oluştur
   Şifreyi yenile
   Ürünleri karşılaştır
   • Genel Toplam (0)
   Karşılaştır
   0
   Shopping cart